Kalkulator kredytowy

Planujesz remont lub zakup wartościowego sprzętu, ale nie masz odpowiednich środków? Z pewnością myślisz o wzięciu kredytu. Nie wiesz, jak obliczyć ratę kredytu? Skorzystaj z naszego prostego kalkulatora kredytowego. Kalkulator gotówkowy pozwoli ci szybko określić wysokość rat. Dowiesz się, ile będą wynosić odsetki i całkowity koszt kredytu, więc nic cię nie zaskoczy. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego online i zyskaj pewność, że jesteś w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę.

%
%
Kwota
Oprocentowanie
Prowizja
Opłaty
Okres spłaty
Rodzaj rat
Kredyt
Lp. Zadłużenie Rata Kapitał Odsetki
   
Od czego zależy koszt kredytu?

Na koszt kredytu wpływa kilka czynników. Koszt kredytu gotówkowego zależy od:

  • narzuconej prowizji
  • oprocentowania kredytu
  • rodzaju rat
  • opłat dodatkowych

Prowizja zostaje pobrana już na samym początku okresu kredytowania, ale istnieje możliwość wliczenia jej do pożyczanej kwoty. Warto pamiętać, że każda opłacana przez nas rata zawiera część zadłużenia oraz odsetki. Odsetki stanowią wynagrodzenie dla banku za pożyczony kapitał.

Opłaty dodatkowe mogą być różnego rodzaju. Mogą dotyczyć obsługi kredytu w czasie trwania umowy, wydania decyzji kredytowej lub być związane z chęcią wcześniejszej spłaty. Możliwości jest wiele, dlatego warto wcześniej sprawdzić, jakie opłaty dotyczą wybranego kredytu.

Koniecznie zapytaj o wysokość prowizji oraz oprocentowania, zanim zdecydujesz się na zaciągniecie konkretnego kredytu.

Kalkulator kredytowy spełnia wyłącznie funkcję informacyjną i został przygotowany jedynie do użytku prywatnego. BiznesFinder.pl nie gwarantuje poprawności wyników oraz nie ponosi odpowiedzialności w przypadku wykorzystania narzędzia do obliczenia wysokości kredytu. Otrzymane wartości są orientacyjne i mogą być zaokrąglone.

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter