Jak znaleźć klientów do firmy remontowo-budowlanej?

Jak znaleźć klientów do firmy remontowo-budowlanej?

Firmy remontowo – budowlane  muszą dbać o nieustanne pozyskiwanie coraz to nowych klientów. Nie jest to proste zadanie. Tym bardziej że na rynku istnieje wiele firm. Konkurencja jest duża, ale trzeba znaleźć sposób, żeby się wyróżnić. Przeczytaj, jak skutecznie promować swoją firmę i na co, przy działaniach promocyjnych, trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron

Skuteczna promocja firmy

Najważniejsze to trafić do potencjalnego klienta. Promuj się zatem w miejscach, w których wiesz, że twoje usługi mogą okazać się niezbędne. Świetnie sprawdzą się okolice marketów budowlanych, tereny, w których budowane są nowe osiedla lub domy. To dobre miejsce na reklamę. Idealne na rozdawanie ulotek promujących firmę czy rozklejanie ogłoszeń.

Warto także przemyśleć skorzystanie z reklamy bilbordowej. Jej koszty zależą od:

  • lokalizacji;

  • wielkości;

  • długości ekspozycji.

Najwyższe ceny mają reklamy zlokalizowane w ruchliwych punktach. Wyróżniają się one doskonałą widocznością i szerokim gronem odbiorców. Dla firmy jest to świetna inwestycja, która może się zwrócić. Im bardziej widoczna reklama, a na dodatek zlokalizowana w strategicznym miejscu, tym większe szanse na sukces. Przy wynajmowaniu tablicy na dłuższy okres czasu, możesz liczyć na atrakcyjną cenę. Upusty mogą sięgać nawet 50 procent. Wszystko zależy od tego, jakie warunki uda ci się wynegocjować.

Reklama internetowa

Inną formą promocji jest reklama internetowa. Przy jej pomocy możesz dotrzeć do naprawdę dużej liczby klientów. Internet daje nam wiele możliwości dotarcia z przekazem reklamowym do poszczególnych grup docelowych. To jest szansa dla twojej firmy. Każdy może zapoznać się z twoją ofertą w szybki i wygodny sposób. Każdy może także przeczytać opinie i porównać twoją firmę z innymi firmami oferującymi podobne usługi.

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak.>> 

Polecenia od zadowolonych klientów

Poczta pantoflowa to najbardziej sprawdzona forma promocji na poziomie lokalnym. Zadowolony klient poleci sprawdzoną firmę remontowo – budowlaną rodzinie i znajomym. Rekomendacja to najlepsza reklama. Warto więc zainwestować w dobre rekomendacje i „doceniać” klientów, którzy polecają nasze usługi. Oczywiście opinia klienta działa też w drugą stronę. Jeśli remont będzie nieudany, mamy pewność, że taka informacja błyskawicznie dotrze do naszych potencjalnych klientów.

Warto także zbudować portfolio. Gromadzić dokumentacją fotograficzną wykonanych prac. To jest skuteczny argument w rozmowach z klientem. Potencjalny klient będzie miał wtedy dostęp do twoich prac i będzie wiedział czego się spodziewać i czy odpowiada to na jego potrzeby. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas