Kalkulatory

Szukasz pomocnych narzędzi do prowadzenia firmy? Wypróbuj nasze kalkulatory biznesowe. To przydatne narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Kalkulatory sprawią, że szybko i bez problemu wyliczysz potrzebne wartości. Chcesz wyliczyć orientacyjne wynagrodzenie brutto i netto? Skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń i oblicz przybliżone koszty zatrudnienia pracowników. Ułatw sobie pracę - skorzystaj z gotowych narzędzi przygotowanych przez zespół BiznesFinder.pl.

 • Kalkulator wynagrodzeń brutto-netto

  Kalkulator pozwala obliczyć wynagrodzenie brutto i netto osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz umowę B2B.

  Zobacz
 • Kalkulator kredytowy

  Kalkulator gotówkowy umożliwia wyliczenie całkowitego kosztu kredytu. Pozwala obliczyć wysokość rat, na które składają się raty kapitałowe i odsetki.

  Zobacz
 • Kalkulator zdolności kredytowej

  Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie dla wszystkich, którzy starają się o kredyt. Narzędzie pomoże oszacować Twoją zdolność do spłaty kredytu.

  Zobacz
 • Kalkulator odsetek podatkowych i ustawowych

  Kalkulator odsetek podatkowych i ustawowych służy do wyliczania wysokości odsetek. Narzędzie umożliwia oszacowanie całkowitej kwoty zaległości do spłaty.

  Zobacz
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas