Najlepsze aplikacje, które pomogą ci zaplanować czas

Najlepsze aplikacje, które pomogą ci zaplanować czas

W dzisiejszym świecie mamy wiele obowiązków. Pamięć jest zawodna, a pominięcie niektórych rzeczy może mieć przykre konsekwencje. Technologia przychodzi nam z pomocą i pomaga zapanować nad chaosem codziennych zadań. Przeczytaj o aplikacjach, które pomagają odpowiednio zorganizować czas i wspierają nasze działania. Poznaj zalety aplikacji mobilnych i korzystaj z technologii.

Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron

Przydatne aplikacje, dzięki którym możesz zaplanować działania

Trzy godziny wytężonej pracy przynosi lepszy efekt niż osiem godzin pracy byle jakiej. Niewłaściwa organizacja czasu sprawia, że go marnujemy. Warto podjąć z walkę z brakiem produktywności i wypróbować parę aplikacji, które pomogą we właściwym uporządkowaniu dnia i zadań.

Pomotodo

Aplikacja łączy listę zadań ze specjalną techniką – pomadoro. Technika ta umożliwia podział zadań na dwudziestopięciominutowe cykle. Po tym czasie następuje pięć minut przerwy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy skupić się na wykonywaniu jednej czynności przez krótki okres czasu.

Wykonaj darmowy audyt strony i popraw jej widoczność w wyszukiwarce. Wykonaj teraz>>

Jeżeli trzymamy się zasad – respektujemy czas pracy i odpoczynku, metoda ta może okazać się bardzo efektywna. Pomotodo posiada listę zadań. Wpisujemy swoje zadania, naciskamy odpowiedni przycisk i możemy działać. Możemy także włączyć specjalną funkcję, która będzie blokować inne aplikacje – nic nie będzie zakłócać naszej pracy – wszelkie powiadomienia w tym czasie będą zatrzymywane. Dzięki statystykom możliwe jest śledzenie postępów.

Trello

Trello to najpopularniejsza aplikacja. Ma ona formę tablicy, do której przykleja się listę z zadaniami. Tablica może być zarówno prywatna, jak i przeznaczona dla większej ilości osób. Jest to świetne rozwiązanie przy projektach. Aplikacja sprawdza się przy porządkowaniu zadań.

W aplikacji można stworzyć wiele tablic, umieścić na nich listy a na listach karty. Dodatkowo do kart dodaje się opisy i oznacza je etykietą. Dzięki opcji filtrowania kart według etykiet nie zgubimy się, nawet jeżeli mamy dużo elementów na tablicy.

Evernote

Evernote to także bardzo popularna aplikacja. Dzięki niej możemy sprawnie zarządzać naszymi notatkami. Ciekawą możliwością, jaką daje evernote, jest omawianie wyników naszej pracy z innymi użytkownikami.

Aplikacja umożliwia przechowywanie danych – zdjęć, dokumentów czy plików PDF. Jeżeli zakupimy wersję premium, będziemy mieli dostęp do polepszonych funkcji.

Any.do

Any.do to kolejna pomoc w organizowaniu zadań. Dużą zaletą jest prostota i przejrzystość. Do zadań możemy dodawać przypomnienia oraz notatki. Dodatkową, bardzo atrakcyjną funkcją jest możliwość nadawania priorytetów. Zadania można dodawać za pomocą głosu – co jest bardzo wygodne.

 Tego typu aplikacje polecane są przez specjalistów zajmujących się konsultingiem. Podkreślają oni zalety aplikacji i stwierdzają, że podnoszą one produktywność. Dodatkowo wersje podstawowe aplikacji są darmowe, dzięki czemu można wypróbować je bez zbędnych kosztów.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Aplikacje mobilne dają nam coraz więcej możliwości. Prawie każdy z nas dysponuje smartfonem i rzadko kiedy się z nim rozstaje. W smartfonie zawarty jest cały nasz mały świat – znacznie ułatwia to życie. Warto korzystać z praktycznych aplikacji i podnosić standardy pracy i życia.

Warto także sprawdzać nowe aplikacje lub nowe wersje starych aplikacji. Dzięki metodzie prób i błędów dowiemy się, co jest nam potrzebne, a z czego możemy zrezygnować. Życie stanie się łatwiejsze.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas