Dlaczego warto nawiązać współpracę z WeNet? Poznaj opinie klientów

Dlaczego warto nawiązać współpracę z WeNet? Poznaj opinie klientów

Dzisiaj coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, jak ważna jest promocja firmy w Internecie. Prowadzisz własny biznes i nie chcesz zostać w tyle za konkurencją? Koniecznie zadbaj o swoją obecność w sieci. Dzięki temu zyskasz szansę na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Zastanawiasz się, na jakie działania postawić? Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy doradców internetowych WeNet i rozwijaj swoją firmę. Sprawdź, dlaczego warto nawiązać współpracę ze specjalistami. Zapoznaj się z opiniami innych klientów.

Chcesz rozwijać firmę w sieci? Skorzystaj z pomocy doradców internetowych

Dziś każdy właściciel firmy powinien zadbać o swoją obecność i promocję w Internecie. Dzięki odpowiedniej strategii e-marketingowej można zdobywać rozpoznawalność i docierać do większej liczby klientów. Coraz więcej osób korzysta bowiem z Internetu w celu znalezienia produktów, usług i firm. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wykorzystaj tę okazję. Dopasuj się do aktualnych potrzeb konsumentów. Przenieś swój biznes do sieci lub poszerz działalność o obecność w świecie online i nie zostawaj w tyle za konkurencją.

Podstawą jest stworzenie strony internetowej lub e-sklepu. To jednak nie wszystko. Warto też zadbać o pozycjonowanie witryny w Google, prowadzić skuteczne kampanie reklamowe czy być aktywnym w Social Mediach. Prowadzenie tych wszystkich działań wymaga jednak czasu, wiedzy i umiejętności. Nie każdy przedsiębiorca z sektora MŚP je posiada, co jest zupełnie zrozumiałe.

Chcesz rozwinąć swój biznes i zwiększyć sprzedaż, ale świat marketingu internetowego jest dla Ciebie dość skomplikowany? Trudno jest Ci być na bieżąco ze zmianami, nowościami w branży i rozwojem technologii? Z pomocą przychodzą doradcy internetowi WeNet, którzy są aktywnymi partnerami małych i średnich biznesów. Dostarczają cyfrowe rozwiązania, które otwierają nowe możliwości. Pomagają firmom zdobywać rozpoznawalność na rynku i odnosić sukcesy.

Kim jest doradca internetowy WeNet?

WeNet to coś więcej niż agencja marketingowa. Jest to największy w Polsce zespół profesjonalnych doradców internetowych. Firma używa zaawansowanej technologii do dostarczania skutecznych rozwiązań w zakresie marketingu i sprzedaży dla sektora MŚP.

Doradca internetowy WeNet:

 • pomaga małym i średnim firmom rozwijać się w Internecie,

 • rozumie biznes swojego klienta,

 • oferuje i wdraża najlepiej dopasowane, nowoczesne rozwiązania,

 • zna się na technologii i jest na bieżąco z trendami,

 • potrafi rozwiązać każdy problem,

 • jest ekspertem w branży marketingu internetowego,

 • nieustannie ulepsza swoją ofertę,

 • tworzy własne rozwiązania technologiczne,

 • chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz zwiększyć ruch na stronie? Zbudować zaufanie klientów? Doradzimy Ci, jak to zrobić. Sprawdź >>

Doradca internetowy na pierwszym miejscu stawia potrzeby swojego klienta. Zawsze stara się go zrozumieć i dopasować dla niego indywidualną ofertę, która spełni jego oczekiwania i pozwoli rozwinąć biznes. Ważne są dla niego opinie klientów – robi wszystko, aby zdobyć ich zaufanie oraz by każdy klient był zadowolony ze współpracy.

Obecnie wymagania w stosunku do obsługi klienta są wysokie. Ludzie, wybierając usługę, chcą być dobrze obsłużeni oraz czuć, że mają do czynienia ze specjalistami, którzy służą pomocą. Eksperci WeNet doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego dbają o odbiorców swojej oferty i stawiają na ich wzorową obsługę. To od obsługi klienta bowiem w znacznym stopniu zależy, czy potencjalny klient zdecyduje się na zakup oraz jakie zdanie będzie miał o danej marce, czy firmie.

Dzisiejszym klientom zależy na kompleksowym i sprawnym wsparciu na każdym etapie współpracy. Ważny jest więc nie tylko pierwszy kontakt z klientem i wykonanie usługi, ale też utrzymanie długotrwałych relacji. Doradcy internetowi dbają o profesjonalną i skuteczną obsługę oraz zadowolenie swoich klientów. To między innymi dlatego opinie o WeNet są pozytywne. Co ważne, specjaliści są też otwarci na ewentualne uwagi i spostrzeżenia. Dzięki nim wiedzą, jak mogą się rozwijać i są zmotywowani do działania.

Co klienci sądzą o współpracy z WeNet?

Firma WeNet regularnie przeprowadza badania ilościowe na swoich klientach, aby sprawdzić, czy są oni usatysfakcjonowani ze współpracy. Badania udowadniają, że stopień zadowolenia jest tutaj wysoki. W 2021 roku ogólny poziom satysfakcji klientów wyniósł aż 94%. Pozytywnie oceniane były produkty/usługi, ale też opieka posprzedażowa. Ocena obsługi posprzedażowej w zeszłym roku wzrastała z każdym kwartałem, co pokazuje, że firma stara się ulepszać swoją ofertę i bierze pod uwagę potrzeby jej odbiorców.

Z badania ilościowego wynika także, że klienci są skłonni polecić firmę WeNet swoim znajomym bądź rodzinie. Przykładowo, jeśli chodzi o usługę tworzenia stron WWW, to wskaźnik NPS (Net Promoter Score), służący do pomiaru lojalności klientów, w pierwszym kwartale 2022 roku wyniósł 54. Aż 64% przedsiębiorców korzystających z tej usługi poinformowało o chęci rekomendacji jej innym osobom.

Za co klienci najbardziej cenią WeNet? Otóż m.in. za:

 • wiedzę i zaangażowanie opiekuna klienta,

 • bezproblemowy i szybki kontakt z opiekunem,

 • indywidualne podejście do klienta,

 • profesjonalizm i pomoc na każdym etapie współpracy.

Chcesz poznać więcej opinii klientów? Wejdź na WeNet.pl i sprawdź, co właściciele firm mówią na temat współpracy z doradcami internetowymi.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Specjaliści WeNet pomogli już ponad 50 000 przedsiębiorcom. Ty także nawiąż z nimi współpracę, jeśli chcesz:

 • wykorzystać potencjał swojej firmy i świadomie budować markę online,

 • zdobyć rozpoznawalność na rynku,

 • budować pozytywny wizerunek,

 • wyróżnić się wśród konkurencji,

 • docierać do nowych klientów,

 • budować relacje z klientami,

 • zwiększać wyniki sprzedażowe.

Doradcy internetowi od 30 lat doradzają, jak efektywnie działać w sieci. Dobierają ofertę do potrzeb danej działalności. Pozytywne opinie sprawiają, że właściciele firm chętnie decydują się na skorzystanie z oferty WeNet, w skład której wchodzą takie usługi jak:

 • projektowanie i budowa stron internetowych,

 • budowa sklepów online,

 • pozycjonowanie stron internetowych,

 • przygotowywanie reklam Google Ads,

 • tworzenie kampanii reklamowych, które pomagają zdobywać rozpoznawalność na rynku lokalnym.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania WeNet. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na WeNet.pl. Skorzystaj z pomocy ekspertów i rozwijaj swoją firmę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas