Jak Netskaner wpływa na promocję firmy w Internecie?

Jak Netskaner wpływa na promocję firmy w Internecie?

Szukasz rozwiązań, które mogą zmienić Twój biznes na lepsze? Weź więc pod uwagę, że promocja firmy w Internecie stała się nieodzownym elementem sukcesu w dzisiejszym cyfrowym świecie. Przede wszystkim dlatego, że przyspieszony rozwój technologii ułatwił Twoim potencjalnym klientom znaleźć informacje o produktach, usługach i markach. Wykorzystaj ten potencjał z Netskanerem, czyli nowoczesnym narzędziem, które oceni widoczność Twojej oferty online. Przeczytaj i przekonaj się, dlaczego warto korzystać z rozwiązań do analizy obecności w sieci.

Dlaczego obecność w sieci jest ważna? Korzyści z promocji małej firmy online

Internet stał się w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu głównym źródłem informacji. To zaś sprawia, że posiadanie silnej obecności w sieci okazuje się kluczowym czynnikiem rozwoju dla wielu przedsiębiorców. Bez względu na to, czy prowadzisz małą lokalną firmę, czy duży ogólnopolski biznes – widoczność online jest niezbędna, aby docierać do docelowych grup odbiorców i utrzymać konkurencyjną przewagę.

Nie wierzysz nam na słowo? W takim razie niech przemówią statystyki!

 • Ponad 88% Polaków ma dostęp do Internetu.

 • Internauci spędzają każdego dnia ok. 6 h i 42 minuty online.

 • 73% użytkowników wyszukuje w sieci produkty i usługi, które chce kupić.

Dane przedstawione w raportach Digital 2023 i Gemius e-commerce 2022 potwierdzają, że wraz z większą widocznością online wzrasta szansa na zdobycie nowych klientów. 

Netskaner a promocja firmy w Internecie

Coraz więcej właścicieli firm zdaje sobie sprawę z roli marketingu internetowego w rozwoju prowadzonej działalności. Często zdarza się jednak, że przedsiębiorcy nie mają pewności, jak ocenić swoją obecność w Internecie.

Ty również nie wiesz, czy korzystasz z odpowiednich form promocji, reklamując swój biznes? Chcesz upewnić się, że firma jest obecna we właściwych katalogach? Musisz przekonać się, jakie są opinie obecnych i potencjalnych klientów na Twój temat w Social Mediach? A może potrzebujesz potwierdzenia, że poprawnie pozycjonujesz swoją stronę internetową w Google?

Jeśli te kwestie budzą w Tobie wątpliwości i niepewność, to już teraz skorzystaj z Netskanera. W ten sposób zapewnisz lepszą reklamę firmy online. To innowacyjne narzędzie umożliwia bowiem przeprowadzenie analizy obecności i widoczności biznesu w Internecie. Jeśli zdecydujesz się na jego wykorzystanie, to zyskasz możliwość sprawnego zarządzania i kontrolowania danych o marce w wielu serwisach internetowych jednocześnie.

 

Przeskanuj obecność swojej firmy w Internecie. Skorzystaj z szybkiego i darmowego skanera widoczności online>>>

 

Jak wykorzystać Netskaner do reklamy swojej firmy online?

Chcesz skutecznie promować swój biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może zastanawiasz się, jakie jeszcze formy reklamy internetowej wdrożyć do swojej strategii marketingu cyfrowego? W każdej z tych sytuacji przyda Ci się narzędzie, które umożliwia przeprowadzenie kompleksowego skanowania Twojej firmy w Internecie. Jak już wiesz, takie możliwości zapewnia Netskaner od WeNet. Czas jednak przekonać się, do czego warto wykorzystać to innowacyjne rozwiązanie.

Przede wszystkim należy podkreślić fakt, że narzędzie wykorzystuje zaawansowane algorytmy i technologie analizy danych do przeszukiwania różnorodnych źródeł informacji – od katalogów firm, przez media społecznościowe, po wyniki wyszukiwania w Mapach Google i wyszukiwarce. Wszystko po to, aby przedstawić Ci kompletny obraz tego, jak Twoja działalność jest postrzegana online.

Celem Netskanera jest dostarczenie danych na temat:

 • dostępnych w sieci informacji o biznesie (wraz z oceną ich aktualności i kompletności),

 • skuteczności strategii marketingu internetowego w Social Mediach,

 • obecności w różnych katalogach firm i wizytówka w Google,

 • wydajności firmowej witryny i jej pozycji w wyszukiwarce,

 • efektywności pozycjonowania strony internetowej i używanych słów kluczowych w branży,

 • opinii klientów dotyczących prowadzonej działalności oraz analizy konkurencji.

Narzędzia promocji w sieci – jak skorzystać z Netskanera?

Wiesz już, do czego służy Netskaner, ale nie masz pewności, czy to narzędzie dla Ciebie? W takim razie odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań.

 1. Planujesz rozwinąć swoją działalność poprzez skuteczną reklamę w sieci?

 2. Szukasz kolejnych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów?

 3. Chcesz zbudować pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa?

 4. Potrzebujesz analizować prowadzone działania online i śledzić opinie?

Jeśli choć jedna odpowiedź brzmi „tak”, to już teraz przeskanuj obecność swojej firmy w Internecie.

Jak działa Netskaner? Szybko, prosto i bezpiecznie! Wystarczy, że w formularzu wpiszesz podstawowe dane swojej firmy, zaczynając od NIP. W następnym kroku narzędzie przeanalizuje widoczność biznesu, aby pokazać słabe i mocne strony Twojej działalności i narzędzi promocji. Finalnie otrzymasz raport, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji wraz z definicjami, liczbami i poradami, jak skutecznie zaplanować marketing swojej firmy w cyfrowym świecie.     

Jak zaplanować reklamę firmy w sieci z Netskanerem?

Skuteczna promocja firmy to Twój cel? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej i już teraz wypróbuj możliwości, jakie oferuje Netskaner. Z tego darmowego narzędzia korzystają już przedsiębiorcy, którzy chcą rozwinąć swoją działalność w Internecie i dotrzeć do szerszej publiczności. Skaner polecany jest szczególnie małym i średnim biznesom, które dopiero szukają swojego miejsca na rynku, ponieważ pozwala:

 • monitorować opinie o ofercie,

 • analizować wyniki dotyczące promocji firmy,

 • zdobyć nowych klientów,

 • budować pozytywny wizerunek,

 • łączyć różne metody reklamy.

Wszystkie te cele możesz zrealizować zarówno jeśli masz stronę WWW, sklep internetowy, Profil Firmy Google, jak i fanpage w mediach społecznościowych czy wizytówkę w katalogach.

Jak widzisz, Netskaner od WeNet jest niezwykle wartościowym narzędziem, które pozwoli Ci na skuteczne prowadzenie odpowiedniej promocji firmy w Internecie. Zwiększ swoje szanse w sieci i już teraz wypróbuj narzędzie zupełnie bezpłatnie na https://netskaner.wenet.pl/.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas