Kim jest doradca internetowy? Obsługa klienta a opinie

Kim jest doradca internetowy? Obsługa klienta a opinie

Zastanawiasz się, jak skutecznie zaistnieć w sieci? To jedno z pytań, z którym mierzy się każdy przedsiębiorca promujący markę online. A właścicieli małych i średnich firm, którzy nie wyobrażają sobie prowadzenia działalności bez obecności w Internecie, jest coraz więcej. Niestety bardzo często nie wiedzą oni, jak połączyć marketing cyfrowy ze stacjonarnym rozwojem biznesu. Rozwiązaniem problemu jest skorzystanie z oferty doradców internetowych. Nie wierzysz? Przekonaj się, co wyróżnia obsługę klienta WeNet i sprawdź, jak odbiorcy oceniają współpracę ze specjalistami SEO/SEM.         

Jak przenieść biznes do sieci z pomocą doradców internetowych?

Czy wiesz, że z Internetu korzysta już nawet 32 miliony Polaków? Tak wynika z najnowszego raportu „Digital 2022: Poland”. Wśród użytkowników sieci z pewnością znajdą się osoby zainteresowane oferowanymi przez Twoją firmę produktami czy usługami. Musisz więc zadać sobie jedno pytanie – czy stać Cię na to, aby nie docierać do tak dużej grupy potencjalnych konsumentów. Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że nie. W końcu biznes powinien być tam, gdzie jego klienci.

Jeżeli chcesz dopasować się do coraz to nowych potrzeb odbiorców oraz szybko zmieniającego się rynku, to musisz przenieść swoją firmę do sieci.

Rozumiemy wszystkie Twoje obawy – zdajemy sobie sprawę, że trudno dziś nadążyć za pojawiającymi się trendami oraz innowacjami czy zrozumieć skomplikowany świat marketingu internetowego. Co więcej, wiemy również, że obecnie przedsiębiorcy nie mają czasu na prowadzenie działań online takich jak np. budowa strony WWW i e-sklepu, prowadzenie kampanii reklamowych czy pozycjonowanie.      

Na szczęście, możesz powierzyć losy swojego biznesu w sieci specjalistom. Nie wybieraj zwykłej agencji SEO/SEM, gdy możesz skorzystać z pomocy doradców internetowych. WeNet wspiera polskich przedsiębiorców i dba o obecność małych oraz średnich firm w Internecie. Marka oferuje przy tym bogaty pakiet usług, dzięki któremu zbudujesz wizerunek, zdobędziesz widoczność, dotrzesz do klientów i poprawisz wyniki sprzedażowe.  

 

Chcesz zwiększyć ruch na stronie? Zbudować zaufanie klientów? Doradzimy Ci, jak to zrobić. Sprawdź >>

 

Twój doradca internetowy WeNet – kim jest? Obsługa klienta a zadania opiekuna

Dlaczego to właśnie z oferty WeNet warto skorzystać? Otóż decydując się na współpracę z marką, zyskujesz opiekę zespołu doradców internetowych. Jest to o tyle ważne, że według przeprowadzonych badań, już 93% specjalistów przyznaje, że odbiorcy wymagają coraz więcej od obsługi klienta[1]. Opinie odbiorców są dla marki kluczowe, dlatego to właśnie potrzeby konsumentów są stawiane na pierwszym miejscu.  

Z pewnością zastanawiasz się, co charakteryzuje skuteczną obsługę klienta. Musisz więc wiedzieć, że podstawę stanowi efektywna realizacja zadań, która obejmuje m.in.:

 • rozpoznawanie potrzeb konsumentów,

 • rozwiązywanie zgłaszanych problemów,

 • realizowanie planów sprzedażowych,

 • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,

 • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców.   

Trudno wyobrazić sobie przy tym, aby opiekuna klienta nie cechowała kreatywność, empatia, komunikatywność, proaktywność, indywidualne podejście do klienta oraz chęć uczenia się i poszerzania wiedzy.  

Wiesz już, co jest najważniejsze w obsłudze klienta. W przypadku WeNet na sukces przedsiębiorcy pracuje cały sztab ludzi. Zespół doradców internetowych składa się z fachowców w swoich działaniach: od działu Sprzedaży, który pozyskuje nowych i współpracuje ze stałymi klientami, przez Customer Care troszczący się o dobre relacje oraz Redakcję, gdzie powstają wysokiej jakości treści, po Finanse i Administrację, bez których nie może obejść się żadna duża firma. 

Doradca internetowy WeNet:

 • rozumie i pomaga rozwinąć biznesy klientów,

 • oferuje narzędzia dopasowane do potrzeb firmy,

 • podąża za najnowszymi trendami i stale ulepsza ofertę,

 • zna się na nowoczesnej technologii i dzieli się swoją wiedzą,

 • potrafi rozwiązać każdy problem i jest nieustannie do dyspozycji.

Głównym celem specjalistów jest więc ograniczenie zaangażowania klienta do niezbędnego minimum dzięki doświadczeniu, pasji, niezawodności i determinacji.

Doradca Internetowy oczami przedsiębiorców – WeNet opinie

Jak dowiedliśmy już wcześniej, każda nowoczesna firma powinna promować swój biznes w sieci. Będąc przedsiębiorcą i chcąc konkurować z najlepszymi, musisz postawić na najskuteczniejsze rozwiązania. Dopasowaną do zmieniających się wymagań branży i potrzeb konsumentów strategię gwarantuje WeNet. Skuteczność doradców internetowych potwierdzają opinie klientów:

 • Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. OGROMNA, przez duże "O" pomoc oraz zainteresowanie klientem. Nic dodać, nic ująć. Z CZYSTYM SERCEM POLECAMY!!! – Jan Czarnecki (PPUH HURTOSTAL JAN CZARNECKI MAŁGORZATA CZARNECKA);

 • Świetna współpraca – pomoc w każdej kwestii. Ogromne zainteresowanie klientem i każdą najdrobniejszą decyzją. A przede wszystkim: widoczne efekty współpracy – Monika Kłopotowska (PHU Trans-Krusz Bogdan Gruszka);

 • Współpraca na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z Państwa obsługi. Szybko, sprawnie i bezproblemowo!!! – Paweł Kwiatkowski (Kuchnie Granitowe Kwiatkowski Paweł);

Jak widzisz, stopień satysfakcji klientów z obsługi i świadczonych usług jest niezwykle wysoki. Kolejne opinie o WeNet pokazują, że we współpracy z doradcami internetowymi docenia się przede wszystkim indywidualne podejście, szybkość reakcji, sprawny i łatwy kontakt, zaangażowanie i wiedzę opiekuna oraz doradztwo na każdym etapie usługi. Nic więc dziwnego, że marka otrzymała już dwukrotnie laur „Firma Przyjazna Klientowi” i od 2016 roku znajduje się w gronie agencji Premium Google Partner.

Chcesz poznać kolejne opinie? Wejdź na WeNet.pl i sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z doradcami internetowymi. 

Zaufaj doradcom internetowym WeNet i dołącz do zadowolonych klientów

WeNet to zespół doradców internetowych, którzy dbają o obecność firm w sieci i pomagają im skutecznie rozwijać swoją działalność. Przekonuje się już o tym ponad 50 000 małych i średnich przedsiębiorców, którzy korzystają z bogatej oferty z zakresu marketingu cyfrowego. Chcesz zadbać o swój biznes i zacząć działać w Internecie? Wybierz pakiet dla siebie, w którym znajdziesz takie usługi jak np.:

 • projektowanie i obsługa stron WWW,

 • budowa sklepów internetowych (e-commerce),

 • pozycjonowanie i reklamy płatne w Google,

 • marketing lokalny online i kampanie internetowe.

A to jeszcze nie wszystko! WeNet oferuje ponadto dostęp do bogatej bazy firm oraz narzędzia, które ułatwiają komunikację z klientami. Doradcy internetowi zapewniają nowoczesne rozwiązania takie jak np. czater, callback czy wirtualny asystent, aby odpowiedzieć na potrzeby Twojego biznesu. Więcej szczegółów na temat każdej usługi uzyskasz podczas darmowej konsultacji.

Zaufaj specjalistom z wielu obszarów marketingu internetowego i rozwijaj swój biznes online!

[1] https://www.botwise.io/pl/blog/52-statystyki-customer-service-ktore-warto-znac

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas