Robert Korzeniowski został oficjalnym Ambasadorem marki WeNet!

Robert Korzeniowski został oficjalnym Ambasadorem marki WeNet!

Czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym – Robert Korzeniowski stał się Ambasadorem marki WeNet. Owocem naszej współpracy będzie m.in. strona internetowa, którą przygotujemy i poprowadzimy dla Mistrza oraz kampania billboardowa. 

Przygotowujemy stronę WWW dla Roberta Korzeniowskiego 

Skuteczna działalność na wielu polach wymaga profesjonalnej promocji w Internecie. Dlatego Robert Korzeniowski zaufał naszym specjalistom i powierzył nam stworzenie i poprowadzenie strony WWW dla swoich inicjatyw. Ekipa WeNet zadba m.in. o wyjątkowy wygląd serwisu internetowego Mistrza, funkcjonalność, UX, a także o wysokie pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania.  

Robert Korzeniowski znany jest przede wszystkim jako wybitny sportowiec – najbardziej utytułowany polski mistrz olimpijski, mistrz świata i Europy, a także były rekordzista świata w chodzie sportowym. Niewielu jednak wie, że obecnie lekkoatleta prężnie działa jako trener i mówca motywacyjny, a także przedsiębiorca. 

Prowadzi klub RK Athletics, w którym pod okiem wykwalifikowanych specjalistów trenują przyszli mistrzowie. Wraz z żoną Justyną promuje projekt Walking Lovers, którego celem jest upowszechnianie chodu sportowego wśród osób w różnym wieku. 

– W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest wsparcie doradcy internetowego przy budowaniu biznesu online. Powierzyłem to zadanie specjalistom, czyli spółce WeNet. Cieszę się, że jestem wśród prawie 50 000 przedsiębiorców, którzy zaufali tej marce – mówi świeżo upieczony Ambasador marki WeNet, Robert Korzeniowski. 


linkedin_1128x191_02

Zapytaj o ofertę dla Ciebie>>


Billboardy WeNet w całej Polsce

Działania online to nie wszystko, co przygotowaliśmy w związku z naszą współpracą. Postanowiliśmy także wyjść na ulice. W 16 polskich miastach od Wrocławia, przez Warszawę, aż po Gdańsk możecie podziwiać billboardy z Robertem Korzeniowskim sygnowane logiem WeNet

To część szerszej kampanii outdoorowej. Na billboardach w całej Polsce prezentujemy sylwetki przedsiębiorców z przeróżnych branż, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zdecydowali się promować swój biznes w sieci z naszą pomocą. 

Z internetowych usług marki WeNet korzysta już ponad 48 000 mały i średnich firm. Setki naszych specjalistów działa w całym kraju, aby wspierać przedsiębiorców w rozwoju biznesu online. WeNet ma w swojej ofercie pakiet usług niezbędny do prowadzenia i promowania marki w Internecie. Od nowoczesnych stron WWW, przez pozycjonowanie i marketing lokalny, aż po profesjonalne e-sklepy i spersonalizowane kampanie reklamowe. 

Nasi doradcy  już od lat pomagają firmom zwiększyć sprzedaż i pozyskiwać nowych klientów na lokalnym rynku.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej – WeNet.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas