Jakie aplikacje są pomocne w oszczędzaniu pieniędzy?

Jakie aplikacje są pomocne w oszczędzaniu pieniędzy?

Oszczędzanie nie jest proste. Wymaga dobrego planowania i panowania nad wydatkami. Na szczęście istnieją narzędzia, które mogą pomóc nam w odkładaniu pieniędzy. Aplikacje na telefon proponują coraz to ciekawsze i przydatniejsze rozwiązania. Skorzystaj z odpowiednich programów i poznaj zalety oszczędzania. Zacznij kontrolować swoje finanse już dzisiaj, a zobaczysz, że w niedalekiej przyszłości Twój wysiłek zaprocentuje.

Strony www Strony www

Jak oszczędzać pieniądze z aplikacją?

Aplikacji na telefon, które pomagają kontrolować wydatki jest wiele. Dzięki nim dowiesz się, jak oszczędzać pieniądze. Z szerokiego wachlarzu możliwości warto wybrać tę propozycję, która będzie odpowiadała naszym potrzebom i będzie dla nas najwygodniejsza. Oszczędności możesz ulokować w banku na kocie oszczędnościowym, dzięki czemu nie dość, że odłożysz środki, to dodatkowo Twój budżet będzie rosnąć.

Billy

Billy to aplikacja, która pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Dzięki niej przygotujesz potencjalną listę zakupów. Duża liczba filtrów sortująca produkty umożliwi wybranie rzeczy o najniższej cenie i najwyższej jakości.

Co ważne, program ten zapisuje poprzednie wyszukiwania. Usprawnia to podliczanie wydanych pieniędzy – mamy pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. W aplikacji możesz opisać nowy produkt – wpisać jego nazwę i zrobić zdjęcie. Przyspiesza to proces personalizacji oraz aktualizacji miejsc i cen.

Moje finanse

Aplikacja ta ułatwia zarządzanie budżetem. W intuicyjny sposób możesz dodawać w niej wydatki i wpływy. Program umożliwia również tworzenie własnych kategorii. Wszystko jest czytelne i podzielone na kolory. Możesz umieszczać tam zlecenia stałe – pensje, wydatki na mieszkanie czy opłatę za telefon. Dzięki historii z rozbudowanym filtrowaniem poznasz dokładny przebieg swoich finansów.

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak.>> 

I Owe You

Dzięki tej aplikacji możesz zarządzać długami rzeczowymi oraz finansowymi. Możesz przypisać pożyczone rzeczy lub przedmioty do listy kontaktów. Tam wypisana będzie data pożyczenia oraz zaplanowana data oddania.

I Owe You sprawdzi się u osób, które mają długi i chcą trzymać rękę na pulsie. Nieoddanie pieniędzy może skutkować odsetkami lub nadużyciem zaufania. Dzięki temu programowi w prosty sposób zapanujesz nad wierzytelnościami. Dodatkowo na e-mail będziesz dostawać specjalne przypomnienia.

Dollarbird

Wielkim plusem tej aplikacji jest prostota formy. Po otworzeniu programu pojawia się kalendarz z bieżącym miesiącem. Notujemy tam kwotę, jaka mamy do rozdysponowania na dany miesiąc, a następnie wpisujemy nasze wydatki. Pewne rzeczy możemy ustawić cyklicznie, co pozwoli zaoszczędzić czas – jednorazowo wpisujemy stałe koszty i wpływy, które będą pojawiać się na naszym koncie automatycznie. Z tą aplikacją planowanie płatności będzie proste i przyjemne.

PanParagon

PanParagon umożliwi Ci kontrolę nad paragonami. Jest to bardzo przydatne. Tym bardziej że rachunki szybko się gubią, blakną czy niszczą. Często też kładziesz je w różne miejsca, a potem nie pamiętasz, gdzie są. Teraz możesz zrobić zdjęcie i przy pomocy aplikacji wszystko posegregować, a potem w minutę odnaleźć.

Przechowywanie rachunków to nie wszystko, co aplikacja ma nam jednak do zaoferowania. Na podstawie paragonów możesz przeanalizować także wydatki z całego miesiąca i zacząć panować nad swoim budżetem.

Dlaczego oszczędzanie jest ważne?

Pamiętaj, że tylko dzięki oszczędzaniu jesteś w stanie pozwolić sobie na droższe rzeczy. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydają, dlatego tak ważne jest, żeby o nie zadbać. Samemu trudno zapanować nad budżetem, aplikacje są doskonałym narzędziem, dzięki któremu wiesz, ile wydajesz.

Pamiętaj, że to właśnie drobne wydatki wbrew pozorom wpływają najbardziej na stan konta. Małych sum się nie zauważa, ale z wielu małych płatności robią się duże kwoty i o tym należy pamiętać.

A jeśli poza oszczędzaniem chcesz pozyskać inne umiejętności, to poznaj aplikacje, które pomogą Ci w nauce języka obcego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas