Jak zorganizować event dla dzieci pracowników?

Jak zorganizować event dla dzieci pracowników?

Lato to czas atrakcji i odpoczynku. O swoich pracowników trzeba dbać. O ich rodziny także. Organizacja eventu dla dzieci pracowników jest świetnym pomysłem, który ociepli wizerunek firmy. Przeczytaj, jakie atrakcje wybrać, aby dzieci się nie nudziły, miło spędziły czas, a dodatkowo czegoś się nauczyły. Sprawdź, jakie jedzenie wybrać.

Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron

Jakie atrakcje zadowolą dzieci?

Dzieci wymagają szczególnego podejścia. Są żądne wrażeń i pełne energii. Jako organizator eventu musisz wyjść tym potrzebom naprzeciw. Imprezę dla dzieci pracowników możesz zorganizować z okazji Dnia Dziecka, możesz to także zrobić bez okazji – takie inicjatywy to zawsze miła niespodzianka. Istnieje parę rozwiązań, które zapewnią dziecku dobrą zabawę.

Malowanie twarzy                                     

Dzieci uwielbiają, kiedy ktoś daje im możliwość przeistoczenia się w postać z bajki, zwierzę czy ulubionego super bohatera. Jest to świetna atrakcja, która jest prosta  do zorganizowania i niedroga. Warto zatrudnić osoby z talentem plastycznym, które będą w stanie namalować na twarzy dziecka różne cuda.

Dmuchane zabawki

Dzięki nim dzieci mogą rozładować energię i wspólnie spędzić miłe chwile. W tym czasie rodzice mogą spokojnie porozmawiać i również odpocząć. Dmuchana zjeżdżalnia to duża radość dla dziecka. Możemy ją wynająć i zatrudnić animatora, który będzie się opiekował dziećmi i pilnował, żeby nic im się nie stało.

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak.>> 

Nauka przedstawiona w atrakcyjny sposób

Wolny czas to także okazja, aby uczyć się nowych dzieci. Możemy zorganizować dzieciom kreatywne warsztaty, dzięki którym będą się bawić i poznawać świat. Pracownicy na pewno docenią taką formę atrakcji i będą pod wrażeniem. Warsztaty związane z fizyką, matematyką czy chemią to strzał w dziesiątkę.

Farbki, kredki i ołówki

Po intensywnie spędzonym czasie dzieci potrzebują się wyciszyć. Warto dać im taką możliwość i zorganizować specjalne miejsce, w którym będą mogły rozwijać swoje zdolności artystyczne i się wyciszyć. Warto zainwestować w kartony i kolorowanki. Dobrze, żeby dzieci malowały pod okiem specjalisty – wtedy dodatkowo będą mogły się czegoś nauczyć albo odkryć nowe pasje.

Warsztaty teatralne

Dzieci lubią być na scenie – dlaczego tego nie wykorzystać? To następna propozycja, która oprócz dobrej zabawy gwarantuje także rozwój. Dzieci będą mogły popisać się przed rodzicami i rozwijać wyobraźnię. Warto zorganizować dla dzieci wydarzenie, które będzie wartościowe. Pracownicy na pewno docenią takie podejście.

Na eventy dla dzieci jest dużo pomysłów. Warto podejść do tego kreatywnie, ale i z głową. Najpierw należy dobrze przeanalizować budżet. Dopiero wtedy zdecydować, które atrakcje są dobrym pomysłem. Eventy firmowe to przede wszystkim wydarzenia dla pracowników. Warto organizować ich kilka w ciągu roku – sprawdź, jak zorganizować piknik dla pracowników.

Jakie jedzenie zapewnić na wydarzeniu?

Jeżeli chodzi o jedzenie, dzieci bywają wybredne. Musimy mieć to na uwadze. Dzieci lubią niezdrowe jedzenie. Zawsze jednak warto postawić na zdrowe, ale pyszne przekąski. Sprawdź różne firmy cateringowe i skorzystaj z najlepszej oferty. Wypróbuj jedzenie lub na degustacje przyprowadź swoje dzieci, aby one oceniły smak potraw.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter