Pomysły na spotkanie integracyjne dla pracowników

Pomysły na spotkanie integracyjne dla pracowników

Nie samą pracą żyje człowiek – musisz to wiedzieć będąc właścicielem firmy. Warto od czasu do czasu zorganizować swoim pracownikom wyjście, podczas którego będzie okazja się poznać i miło spędzić wolne chwile poza biurem. Nie masz pomysłu na firmowy event? Podpowiadamy, gdzie możesz zorganizować spotkanie integracyjne. Sprawdź, dlaczego tego typu integracje są ważne i wprowadź któryś z naszych pomysłów w życie.

Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron

Po co wyjście integracyjne dla pracowników?

Pracodawca, który potrafi docenić pracownika, może liczyć na jego oddanie i lojalność. Za ciężką pracę musi być nagroda. Spotkanie integracyjne jest formą takiej nagrody – ale nie tylko. Dzięki tego typu rozrywkom pracownicy mogą się poznać, a potem lepiej ze sobą współpracować. Takie wydarzenie poprawi jakość pracy i przysłuży się firmie. Warto zatem wcielić ten pomysł w życie i zorganizować wyjście integracyjne dla pracowników.

Wyjście integracyjne – gdzie zaprosić pracowników?

Tego typu wydarzenie można zorganizować w różnych miejscach. Można zrobić spotkanie integracyjne w pracy. Można też znaleźć inne rozwiązanie i urządzić coś ciekawego na mieście. Pamiętaj, że najpierw należy sprawdzić budżet i w zależności od naszych możliwości wybrać odpowiednią lokalizację lub opracować cały program rozrywek.

Escape room

Escape room to nietuzinkowy sposób na spędzenie czasu z pracownikami. Zabawa polega na tym, że grupa osób zostaje zamknięta w jednej przestrzeni. Cel gry to wydostanie się z tego miejsca. Taki pomysł na pewno przypadnie do gustu pracownikom. Dodatkowo zabawa rozwinie umiejętności pracy w grupie. Zawsze warto łączyć przyjemne z pożytecznym. Escape room to świetny pomysł na integrację firmową.

Biegi

Popularność biegów rośnie z roku na rok. Często zdarza się, że firmowi biegacze organizują się w zespoły i biorą udział w maratonach. Sport to zdrowie – poprawia kondycje pracownika i jego efektywność. Warto zainwestować w ten pomysł i wspierać swój zespół. Wspólne biegi to również dodatkowa motywacja. Tego typu wydarzenie powinno być organizowane cyklicznie.

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak >>>

Gry terenowe

Jest to świetna forma wspólnej zabawy na ciepłe miesiące. Organizowanie dla pracowników gier terenowych uczy wspólnego rozwiązywania problemów i pomagania sobie. Są to bardzo ważne umiejętności, które decydują o sukcesie każdej firmy. Jeżeli pragniesz zorganizować wyjście dla pracowników, taki pomysł wart jest przemyślenia.

Impreza firmowa

Po intensywnym czasie w pracy warto odpocząć od obowiązków i dobrze się bawić w rytm świetnej muzyki. Dobry pomysł na imprezę firmową zagwarantuje doskonałą zabawę. Jest to tego rodzaju event, który możesz zorganizować dla dużej liczby pracowników. Możesz wynająć przestrzeń klubową, zatrudnić obsługę barmańską i zamówić catering. Wspólna szalona zabawa zbliża ludzi.

impreza firmowa

Kameralny i klimatyczny lokal

Jeżeli szalona impreza to nie są te klimaty, które chcesz promować w ramach pracowniczych eventów, zawsze możesz znaleźć bardziej kameralne miejsce. Postaw na relaks i lampkę wina. Wybierz lokal z duszą, który ukoi stres i pozwoli na rozluźnienie. Takim miejscem może być restauracja lub kawiarnia – decyzja należy do Ciebie.

Każdy pomysł na wspólne wyjście jest dobry. Pamiętaj, że zanim podejmiesz decyzję, warto zapytać się swoich pracowników, jaką aktywność chcieliby podjąć i na czym im zależy – w końcu wydarzenie organizowane jest z myślą o nich. Najlepiej rzucić kilka pomysłów i przeprowadzić ankietę wśród zainteresowanych. Zadbaj o to, aby atmosfera na wspólnym pracowniczym wydarzeniu sprzyjała zabawie. To czas na odpoczynek, a nie na pracę.

Potrzebujesz dodatkowej inspiracji? Sprawdź, jak zorganizować piknik dla pracowników. To świetna opcja na letnie miesiące!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas