TOP 6 – E-booki, które warto przeczytać w drodze do pracy

TOP 6 – E-booki, które warto przeczytać w drodze do pracy

Wiele osób codziennie dojeżdża do pracy i traci czas w korku lub w komunikacji miejskiej. Jak efektywnie wykorzystać te godziny? Czytaj e-booki! Zastanawiasz, się które pozycje są warte Twojej uwagi? Koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem. Poznaj 6 książek elektronicznych, które sprawią, że lepiej poradzisz sobie z organizacją czasu, szybciej osiągniesz efekty, nauczysz się oszczędzać, a także dowiesz się, co zrobić… by się lepiej wyspać. Zapraszamy do lektury!

Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron

1. TAK! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu, R.B. Cialdini, S. Martin, N. Goldstein

Ten międzynarodowy bestseller został sprzedany już w ponad 750 000 egzemplarzach. Książka autorstwa znawców sztuki wywierania wpływu i perswazji jest świetnym poradnikiem dla wszystkich, którzy chcieliby częściej słyszeć słowo „tak”. Również jesteś w tej grupie? Koniecznie sięgnij po ten intrygujący e-book w drodze do pracy.

Znajdziesz w nim praktyczne rady, jak sprawić, by osoba, z którą rozmawiasz, szybciej przekonała się do Twoich racji i spełniła Twoje prośby. Specjaliści od szkoleń podkreślają, że podane w książce podpowiedzi przydadzą Ci się w przeróżnych sytuacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dowiesz się, jak wprowadzić nawet niewielkie zmiany i odpowiednio dobrać słowa, by naprawić swoje relacje z najbliższą Ci osobą czy wynegocjować podwyżkę u pracodawcy.

2. Śpij dobrze. Mit 8 godzin snu, potęga drzemki i nowy plan regeneracji ducha i ciała, N. Littlehales

Czujesz, że nie masz energii i nie możesz się wyspać? Autor poradnika podkreśla, że sen ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz. Dziś śpimy zdecydowanie mniej, jednak każdy z nas ma swoje potrzeby. Niektórzy będą wyspani już po 5 godzinach, innym nie wystarczy nawet klasyczne 8 godzin snu.

Nick Littlehales, ekspert od jakości snu, który pomagał w regeneracji sportowców drużyny Manchester United, a także samego Cristiano Ronaldo, obala właśnie mit 8 godzin snu. W swoim poradniku przedstawia podpowiedzi, jak spać, by się dobrze wyspać. Dowiedz się, jak zaprogramować swój cykl snu i jakie ważne nawyki wprowadzić do codziennej rutyny, by czuć się świetnie i w pełni korzystać z życia. Więcej o poradniku przeczytasz tutaj.

3. Menedżer 80/20. Pracuj mniej, osiągaj więcej, R. Koch

Masz problem z organizacją czasu? Przytłacza Cię liczba zadań do wykonania, więc zostajesz w pracy po godzinach i wciąż nie widzisz efektów? Masz wrażenie, że marnujesz swój cenny czas? Jeśli czujesz bezsilność i nie wiesz, jak zmienić swoje nawyki, sięgnij po e-book dla menedżerów. W poradniku autor bestsellera sprzed lat przedstawia swoją zasadę 80/20, tym razem w wersji dla menedżerów, według której 20% naszego czasu i wysiłku jest źródłem 80% naszego sukcesu. Z poradnika dowiesz się, jak pracować krócej, ale skuteczniej i w jaki sposób skupić się na tym, co ważne, a odrzucić to, co nie ma znaczenia.

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak.>> 

4. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott

Czy zdarzyło Ci się odkładać ważną rzecz na później? Wielu z nas ma niestety ten problem. Z pozoru niewinny nawyk w wielu sytuacjach może być niebezpieczny. Bagatelizowanie złego samopoczucia, niewykonanie zadania w pracy na czas czy nieterminowe zapłacenie podatku, może się naprawdę źle skończyć. Wieczne odkładanie sprawia, że zaległości nawarstwiają się i wpadamy w pułapkę. Czujemy, że tracimy kontrolę. Rozwiązanie, jak pozbyć się nawyku odkładania i działać tu i teraz, znajdziesz w e-booku, w których przestawione zostały praktyczne wskazówki poparte doświadczeniem autora.

5. Finansowy Ninja, M. Szafrański

Okazuje się, że wielu Polaków nie umie oszczędzać, a co gorsza wiele osób zamiast oszczędności, posiada długi, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Wydajemy szybciej, niż zarabiamy, na czym korzystają rozmaite instytucje finansowe oferujące kredyty i pożyczki. Jeżeli więc chcesz nauczyć się, jak dobrze zarządzać swoim budżetem, to sięgnij po finansowy poradnik. Książka napisana prostym językiem jasno tłumaczy różne zawiłości. Jeśli szukasz darmowych e-booków, możesz za darmo pobrać jeden rozdział książki i dowiedzieć się więcej.

6. Potęga podświadomości, J. Murphy

A na koniec klasyczna propozycja, którą każdy powinien znać. „Potęga podświadomości” uznawana jest za jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Dlatego, jeśli jeszcze nie wpadł on w Twoje ręce, musisz koniecznie ściągnąć tę pozycję na swój czytnik e-book.

Książka zmieniła sposób myślenia milionów ludzi, którzy dzięki skutecznym wskazówkom byli w stanie osiągnąć wymarzone cele. Autor wyznaje zasadę, że jeśli w coś naprawdę uwierzysz, pokonasz podświadome przeszkody i osiągniesz sukces. W poradniku znajdziesz wskazówki, dzięki którym zdobędziesz prestiż i prawdziwych przyjaciół, zadbasz o szczęśliwe relacje w małżeństwie, a także pokonasz nawet głębokie lęki i irytujące Cię od lat nawyki.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas